Fascynujący świat

Dzieci i młodzież, pomimo wszechobecnych wynalazków technologicznych powinny poznać takie skarby narodowe, jak książkiDzieci i młodzież, pomimo wszechobecnych wynalazków technologicznych powinny poznać takie skarby narodowe, jak książki. Każdy z nas powinien wskazywać swoim pociechom, że czytanie to bardzo wartościowa sprawa. W szczególności, że na rynku znaleźć można wiele bardzo ciekawych pozycji książkowych odnoszących się do ich ulubionych zagadnień. Jeżeli więc nasza pociecha uważa, że nie ma nic ciekawego do czytania, to powinniśmy jej zaproponować książkę pt. “Księżniczka i fangirl” autorstwa Ashley Potson. Jest to wspaniała i bardzo wciągającą opowieść, którą można zaliczyć do dobrej literatury młodzieżowej.

Młodzieżowy styl bycia

Dla niektórych osób może być dziwnym fakt, że w jednej książce autorka umieściła tylko cztery dni podczas których może wydarzyć się tyle ciekawych i zawiłych rzeczy. Wertując internet w poszukiwaniu informacji o tej książce nie raz przekonamy się, że nie tylko my mamy takie przemyślenia. Dla niektórych osób ten krótki czas wydaje się niemożliwy do opowiedzenia całej historii. Po przeczytaniu jednak całej książki dowiemy się jednak jak bardzo byliśmy w błędzie. “Księżniczka i fangirl” to historia zapierająca dech w piersiach, która sprawia, że niejedna dziewczyna zapomina o świecie, a już na pewno o wszystkich wynalazkach technologicznych. To opowieść o dziewczynie, która zaciekle walczy o to, aby jej ulubiona księżniczka nie zniknęła z serialu. Imogen Lovelace zrobi wszystko, aby księżniczka Amara nadal występowała w serialu, która ona tak mocno śledzi. Imogen nie wyobraża sobie życia bez takiej postaci.

Bycie fanem


Księżniczka i fangirl” Ashley Potson to kolejna powieść po “Geekerelli” opisująca historię misji niemożliwej do zrealizowania. Ale dla Imogen nie ma takich słów, jeżeli chodzi o Amarę. Nie dopuści do jej śmierci chociażby nie wiadomo co. Dla niektórych takie zachowanie może być dziwne, ale dla innych osób już nie. W szczególności, kiedy w ostatnich czasach bardzo dużo mówi się o geekach. Jak potoczą się losy Imogen? Czy okaże się ona na tyle zaciekłą fanką serialu, aby obronić Amarę? W szczególności, że w sieci znaleźć można już scenariusz sequela Starfield? Jest to wciągająca, wartka opowieść, gdzie przyjaciele stają się wrogami, a najgorsi wrogowie przechodzą na stronę swoich przyjaciół. Według opinii osób jest to książka o księciu i żebraku w zupełnie nowej, nowoczesnej odsłonie, która sprawi, że z wielką przyjemnością wejdziemy do magnetyzującego świata fandomu. Ashley Potson to wspaniała autorka, która doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że dotarcie do młodzieży nie jest łatwym zadaniem.

People obraz autorstwa freepik - www.freepik.com